Jesteśmy firmą mającą 25 letnie doświadczenie w dostarczaniu posiłków dla pracowników wykonujących swoje obowiązki w trudnych warunkach atmosferycznych (np. ekipy budowlane). Wykonujemy posiłki na bieżąco u nas w lokalu .
Posiadamy zezwolenie Sanepidu na prowadzenie działalności typu catering.
Dostarczamy posiłki we wskazane miejsce, w ustalonych wcześniej godzinach. Dania mogą być dostarczane w pojemnikach izotermicznych dla każdej osoby indywidualnie lub w termosach metalowych- do wydania przez naszego pracownika. Do każdego dania dołączamy komplet sztućców i przyprawy. Wystawiamy faktury Vat.
W przypadku codziennego dostarczania posiłków proponujemy podpisanie umowy o świadczeniu usług. Ułatwia to rozliczenia w systemie tygodniowym, po wystawieniu faktury należność przelewana jest na nasze konto.
Poniżej przedstawiam przykładowe menu , ceny ustalamy indywidualnie co do zamówienia oraz ilości. Jadłospis ustalamy z tygodniowym wyprzedzeniem i przesyłamy drogą elektroniczną lub dostarczamy w ostatnim dniu tygodnia pracy.
Przygotowujemy i dostarczamy dania dla stałej, wcześniej zgłoszonej liczby osób, chyba, że grupa liczy ponad 20 osób (wówczas zamówienia odbieramy w dniu poprzednim). Jadłospis jest jednakowy dla wszystkich pracowników.
PRZYKŁADY DANIA JEDNOGARNKOWEGO cena od 24,50 zł
REGENERACYJNE POSIŁKI
bigos + pieczywo
fasolka po bretońsku + pieczywo
gulasz + pieczyw
żurek z jajkiem i kiełbasą
kapuśniak z wkładką /pieczywo+ kiełbasa/
zupa meksykańska + pieczywo
pierogi (własnego wyrobu) ruskie, z mięsem, z grzybami i kapustą, z serem, z truskawkami 12 szt
placki ziemniaczane z gulaszem

Zupa + II danie mięso ziemniaki surówka

i itp. dania